wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Altech
Produkty:
 • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  Prolifter
  Sprzęt rehabilitacyjny i schodołazy

  Firma Arial Piotr Karwalski
  NIP: 8361812775
  REGON: 100760535

  ul. Mszczonowska 33/35 lok.38
  96-100 Skierniewice
  woj. łódzkie
 • E-mail: biuro@prolifter.pl
 • Telefon Krzysztof (windy, platformy):
  729 888 698
  Piotr (rehabilitacja):
  663 221 727
  Bartosz (schodołazy):
  697 301 691
 • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 17

Altech

Altech

ALTECH - platformy przyschodowe: OMEGA i DELTA


Marka Altech to sprawdzona firma, której głównym celem jest likwidowanie barier architektonicznych. Już od wielu lat działają na rynku sprzętu rehabilitacyjnego kreując swoją jakość, a przede wszystkim wzorowo wypełniając wielką misję, którą jest zmienianie codziennego życia tych osób, jakie z różnych powodów nie mogą się swobodne poruszać. Rozumiejąc ich trudności, czynią wszystko, aby najefektywniej niwelować te deficyty. Nie jest to więc zwyczajna praca, ale działanie, które wprowadza w świat nową barwę, zupełnie inną jakość.

 

Kto stoi za sukcesem firmy ALTECH?


Ten czeski producent sprzętu rehabilitacyjnego już niejeden raz przekonał nas do swojego asortymentu. Warto przypomnieć choćby platformy przyschodowe Omega i Delta, które cechują się doskonałą jakością wykonania, skutecznością działania i niepospolitym komfortom. Idea firmy Altech to nie tylko tworzyć sprzęt rehabilitacyjny, który ma być w pełni funkcjonalny, ale ma to być asortyment całkowicie nowoczesny, hołdujący najnowszym trendom i zautomatyzowany, bo tylko taki sprzęt rehabilitacyjny ma szansę przetrwać na konkurencyjnym rynku. Ponadto osoby niepełnosprawne, jak nikt inny, powinny mieć możliwość korzystania z najnowszych zdobyczy techniki.

 

Jak powstają projekty?


Zespół projektantów oraz inżynierów stara się kreować nowe trendy na rynku i w sposób wizjonerski podchodzić do zagadnienia sprzętu rehabilitacyjnego. Nie byłoby to jednak możliwe bez rzeszy zaufanych doradców, którymi są same osoby niepełnosprawne i seniorzy. Nikt tak jak oni nie potrafi ocenić, czego oczekiwać od urządzeń mających za zadanie likwidować bariery architektoniczne. Tylko oni są w stanie wskazać istotne problemy, jakie dotykają ich codzienne funkcjonowanie. Tak właśnie powstaje efektywny sprzęt rehabilitacyjny, na przykład platformy schodowe Omega i Delta.

 

Produkty firmy ALTECH


Marka Altech skupia się głównie na projektowaniu i wykonawstwie platform schodowych oraz wind. Platformy Omega i Delta charakteryzują się niewielką wagą, łatwością montażu, niezawodną technologią, która jest poddawana bardzo wymagającym testom. Wiele produktów pozostaje w rodzimych Czechach, jednak duża ich część jest eksportowana do Europy zachodniej, do Austrii, Niemiec, Francji, Słowacji i do Polski. Firma funkcjonuje już wiele lat, co jest najlepszym dowodem zadowolenia klientów oraz ich pełnej satysfakcji. Warto wspomnieć, że na rynku czeskim firma Altech jest wiodącym producentem sprzętu kompensacyjnego i rehabilitacyjnego.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Platforma schodowa Delta Altech

Platforma schodowa DELTA na torze prostym

27 990,00 zł brutto25 916,67 zł netto
dodaj do porównania
Winda schodowa ALFA tor krzywoliniowy

Krzesełko przyschodowe ALFA na schody zabiegowe

29 990,00 zł brutto27 768,52 zł netto
dodaj do porównania
Platforma przyschodowa OMEGA krzywoliniowa

Platforma schodowa OMEGA na torze krzywoliniowym

30 990,00 zł brutto28 694,44 zł netto
dodaj do porównania

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu