wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » KSP Italia
Produkty:
 • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  Prolifter
  Sprzęt rehabilitacyjny i schodołazy

  Firma Arial Piotr Karwalski
  NIP: 8361812775
  REGON: 100760535

  ul. Mszczonowska 33/35 lok.38
  96-100 Skierniewice
  woj. łódzkie
 • E-mail: biuro@prolifter.pl
 • Telefon Krzysztof (windy, platformy):
  729 888 698
  Piotr (rehabilitacja):
  663 221 727
  Bartosz (schodołazy):
  697 301 691
 • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 17
Polecamy

KSP Italia

KSP Italia

Schodołazy osobowe KSP Italia

Jak powstaje sprzęt rehabilitacyjny i urządzenia, których głównym celem jest likwidowanie barier architektonicznych? Wszystko bierze się z dokładnej obserwacji codziennego życia osób niepełnosprawnych, seniorów i tych, którzy mają deficyty mobilności. Kluczem są oczywiście także badania oraz inwestowanie w innowacje. Niemałe znaczenie odgrywają też osoby potrzebujące pomocy, ponieważ potrafią precyzyjnie określić, jakiego zakresu wsparcia oczekują.


  

Zakres działania schodołazu

Firma KSP Italia już od 25 lat działa na rynku opracowując projekty, które w swym zamierzeniu mają maksymalnie zniwelować trudności poruszania się osób niepełnosprawnych. Doskonale się to udaje, ponieważ marka ta znana jest już na całym świecie i cieszy się dużym zaufaniem klientów. Włoski producent jest odpowiedzialny za produkcję mebli medycznych, wózków schodowych, schodołazów itp. urządzeń rehabilitacyjnych. Misją firmy jest zaś ulepszanie codziennego funkcjonowania osób niepełnosprawnych, począwszy od ich przemieszczania się, a skończywszy na usprawnianiu codziennych czynności. Wpływa to na jakość ich życia, co od samego początku pchało właścicieli firmy do rozwoju.

 

Co wyróżnia schodołazy KSP Italia?

Schodołazy osobowe KSP Italia to przede wszystkim znakomite parametry techniczne. Są wydajne, szybko się ładują, dzięki czemu zawsze można na nie liczyć, bez względu od natężenia pracy urządzenia. Funkcjonalizm sprzętu jest bardzo istotny, ale firma KSP Italia dba także o znakomite wzornictwo, co jest wizytówką włoskich producentów. W przypadku urządzeń rehabilitacyjnych liczy się także komfort ich użytkowania. Schodołazy zatrzymują i uruchamiają się bardzo delikatnie zapewniając wygodną jazdę. Firma stawia na bezpieczeństwo np. poprzez montowanie na uchwycie drążka schodołazów przycisków zwalniania i kontroli. To tylko niektóre z cech schodołazów osobowych. Konkretne modele charakteryzują się nieco innymi parametrami, co przy zakupie warto wziąć pod uwagę.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu