wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Dofinansowania - schodołazy dla osób niepełnosprawnych » Leasing / Kredyt

Leasing / Kredyt

Finansowanie schodołazów osobowych za pomocą leasingu, to częsty sposób zakupu, głównie przez firmy budowlane lub biura projektowe. Wartość miesięcznej raty nie jest wysoka, a dodatkowo można go wliczyć w koszta, zmniejszając tym samym obciążenia podatkowe.

Kredyt na schodołaz osobowy

Schodołazy osobowe to bez wątpienia istotna pomoc dla osób niepełnosprawnych. Nierzadko zamieszkują one budynki, które nawet nie posiadają wind, dlatego wejście i ponowne zejście z kilku pięter staje się niemal niewyobrażalną trudnością. Niektórzy, pozbawieni wózków elektrycznych miesiącami nie wychodzą ze swych domów. Nie dziwi więc, że jedyną możliwością staje się zakup elektrycznego wózka osobowego. Jak go sfinansować?

 

Kredyt czy leasing na schodołaz?


Istnieje kilka możliwości sfinalizowania zakupu osobowych schodołazów elektrycznych. Jednym z nich jest kredyt bądź leasing. Taka możliwość jest bardzo opłacalna dla wszelkich podmiotów gospodarczych, ponieważ pozwala na optymalizację podatkową kosztów, a także zachowania swoich środków gotówkowych, które mogą się przydać na inwestycje. Schodołazy osobowe w leasingu, to często wykorzystywana opcja przez firmy budowlane, projektowe, które potrzebują wózki elektryczne w związku z odbiorem budynków.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Dofinansowania - schodołazy dla osób niepełnosprawnych
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu