wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » FAQ » Składana rampa załadowcza do sprzętu sprzątającego lub ogrodnictwa
Produkty:

Składana rampa załadowcza do sprzętu sprzątającego lub ogrodnictwaFirma Titan przekonała już swoich klientów do wysokiej jakości produktów. Tak jest i tym razem, ponieważ rampa załadowcza przeznaczona jest do załadunku i rozładunku naprawdę ciężkich towarów. Można ją z powodzeniem wykorzystać do przewożenia sprzętu przeznaczonego do usług sprzątających lub ogrodniczych.
 
rampa aluminiowa dwu częściowa rampa aluminiowa trzy częściowa
rampa aluminiowa dwu częściowa rampa aluminiowa trzy częściowa 

Łatwa obsługa rampy


Operator z pewnością doceni łatwość, z jaką rampa rozkłada się i składa. Nie wymaga dźwigania lub skomplikowanych zabiegów eksploatacyjnych. W sposób manualny rozkłada się na sprężynie gazowej. Istnieje też szansa dodatkowego jej usprawnienia o mechanizm elektrycznej obsługi. Wówczas obsługiwania jest za pomocą pilota i przycisków. To duże ułatwienia szczególnie dla tych, którzy zmuszeni do codziennego rozkładania rampy, nawet po kilka razy dziennie. Takie usprawnienie jest tego warte. Mechanizm ten można zainstalować zarówno w przypadku rampy dwuczęściowej, jak i trzyczęściowej.
rampy aluminiowe składana 

Rapa dla ogrodnictwa


Wiele busów i mniejszych samochodów dostawczych użytkowanych jest do realizowania usług np. pielęgnacji zieleni miejskiej czy projektowania ogrodów. Koniecznym ułatwieniem jest wówczas posiadanie rampy załadowczej. Jest ona wykonana z wytrzymałego aluminium, a więc zdolna unosić 400 kg ładunku. Można ją także dodatkowo wzmocnić poprzez nogi zwiększające udźwig nawet do 500 kg. W przypadku konieczności transportowania sprzętu niezbędnego w ogrodnictwie, jak kosiarki jezdne, jest to wystarczające. Załadowanie takich pojazdów zajmuje wówczas tylko chwilę, co jest istotne dla szybkiej realizacji zleceń.


 

Dodatkowe zalety rampy załadowczej


Rampa jest wytrzymała, więc może służyć, przy codziennym użytkowaniu, bardzo wiele lat. Nawet w przypadku manualnej obsługi rampy, nie jest to trudne zadanie, ze względu na wyposażenie w gumowe kółka. Wystarczy ją wówczas tylko unieść, a kółka dalej samodzielnie ją rozstawią, by mogła być natychmiast gotowa do użycia. Rampę można zainstalować w różnych miejscach, z tyłu, jak i z boku samochodu, czyli tam, gdzie będzie to najbardziej praktyczne i najwygodniejsze.


 
przestawna rampa aluminiowa

Kompaktowa i efektywna


Aluminiowa rampa załadowcza może być także odchylana na bok na zawiasie, co ułatwia dostęp do przestrzeni bagażowej i daje możliwość łatwego poruszania się. Nie blokuje przejścia i luku bagażowego. Jest bezpieczna podczas korzystania, ze względu na antypoślizgową nawierzchnię. Można jej więc bez przeszkód używać również podczas nieprzyjaznej aury, ponieważ nie wpłynie to niewłaściwie na jej eksploatację.

 


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii FAQ
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu