wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » KRZESEŁKA PRZYSCHODOWE ZASTOSOWANIE
Produkty:
Polecamy

KRZESEŁKA PRZYSCHODOWE ZASTOSOWANIE

Krzesełka dźwigowe w swym założeniu przeznaczone są dla osób niepełnosprawnych, ale także dla seniorów, którzy z wiekiem mają coraz większe problemy z przemieszczaniem się po schodach. Jest to zwykle trudność generująca wielkie zmiany w otoczeniu domowym. Można ich jednak uniknąć poprzez instalację krzesełek przyschodowych. Mają bardzo szerokie zastosowanie w domach prywatnych, placówkach edukacyjnych, przychodniach, szpitalach, klinikach czy miejscach użyteczności publicznej.
 

Działanie i użytkowanie windy krzesełkowej schodowej


Krzesełka przyschodowe napędzane są elektrycznie, a ich ładowanie może się odbywać w sposób ciągły, dzięki czemu są nieustannie gotowe do użycia. Ich zadaniem jest transport osoby z deficytem ruchu po schodach, w górę lub w dół. Sterowanie odbywa się za pomocą joysticka usytuowanego na podłokietniku lub pilota, który może także przywołać urządzenie, jeśli akurat znajduje się poza zasięgiem.
 

Zalety krzesełek przyschodowych


Główną zaletą tego rodzaju urządzeń jest łatwość obsługi, ale również znaczna oszczędność miejsca. Krzesełka przyschodowe charakteryzują się wąskim promieniem skrętu. Są składane, dzięki czemu nie zabierają przestrzeni, jeśli pozostają w spoczynku. Posiadają wygodne siedzisko dostępne w kilku kolorach. Swoją wysoką estetyką doskonale wkomponują się we wnętrza, w jakich będę użytkowane. Cechują się dużym bezpieczeństwem, czego przykładem są choćby wbudowane sensory ruchu reagujące zatrzymaniem przed przeszkodą.

Przejdź do strony głównej
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu